ChromeOS 111 від Google надає підтримку швидкої пари для Chromebook: усі деталі

13/03/2023

Минулого року в січні Google анонсувала функцію Fast Pair для Chromebook.
Google випускає стабільну версію ChromeOS 111 для Chromebook. Останнє стабільне оновлення каналу для ChromeOS містить нові функції, зокрема підтримку Google Fast Pair для сумісних аксесуарів Bluetooth. Розгортання останньої стабільної версії запропонує спрощений досвід з’єднання на пристроях між підтримуваними платформами, які використовують той самий обліковий запис Google. Версія ChromeOS 111 стане широко доступною найближчими днями. Незабаром користувачі зможуть побачити оновлення на своїх пристроях.
Відповідно до блогу Google , останнє стабільне оновлення ChromeOS 111 тепер доступне для користувачів Chromebook із такими функціями, як Fast Pair. Це спростить створення пари для сумісних пристроїв Bluetooth, включно з навушниками та носіями. Крім того, це також дозволить користувачам легко переміщати ці пристрої між платформами з підтримкою Fast Pair, які використовують той самий обліковий запис Google, повідомляє Google . Наразі Fast Pair підтримується лише на аудіопристроях Bluetooth і Chromebook.
Щоб отримати доступ до функції Fast Pair на Chromebook, користувачі повинні будуть увімкнути Bluetooth і перевести пристрій із підтримкою Fast Pair, як-от навушники Pixel, у режим сполучення. Якщо пристрій є новим для Chromebook, користувачам потрібно буде натиснути «Підключитися». Однак якщо пристрій раніше було під’єднано до Chromebook, його буде автоматично під’єднано через швидку пару.
Google анонсував функцію Fast Pair для Chromebook у січні 2022 року. Однак ця функція вже запущена.
Нещодавно Google також представив режими Memory Saver і Energy Saver для Mac, Windows, Linux і Chromebook. Режими пам’яті та енергозбереження підвищать продуктивність настільного комп’ютера, а також збільшать час автономної роботи під час використання браузера Google. Режим Memory Saver автоматично звільнить пам’ять, зайняту неактивними вкладками, тоді як функція Energy Saver обмежить фонову активність і зменшить споживання батареї. Google вперше представив режими пам’яті та енергозбереження в грудні 2022 року, але ця функція була обмежена лише Chrome для комп’ютерів. 

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук