Coinbase розглядає апеляцію, оскільки Нідерланди атакують криптобіржу зі штрафом у розмірі 3,5 мільйона доларів: усі подробиці

27/01/2023

Нідерланди прагнуть приборкати зловживання криптовалютами для відмивання грошей.
У Нідерландах Coinbase оштрафували на 3,5 мільйона доларів (приблизно 30 мільйонів рупій). Центральний банк Нідерландів надіслав криптобіржі офіційне повідомлення про надання крипто-послуг у Нідерландах без виконання необхідних процедур, включаючи реєстрацію. У травні 2020 року Нідерланди зобов’язали пов’язані з криптовалютами компанії зареєструватися як офіційні переказники грошей. Країна прагне приборкати зловживання криптовалютами для відмивання грошей.
Штраф, стягнутий з Coinbase De Nederlandsche Bank (DNB), на одну сходинку перевищує базову суму в 2 мільйони доларів (приблизно 16 мільйонів рупій), яка може бути виплачена згідно із законом. Відповідно до звіту Bitcoin.com , розмір штрафу було визначено на основі «серйозності та ступеня провини невиконання».
Центральний банк Нідерландів стверджував, що Coinbase працював у країні без реєстрації майже два роки, з листопада 2020 року по серпень 2022 року.
У цей період, як стверджує банк, Coinbase не міг повідомити владі подробиці підозрілих транзакцій. Злочинці могли використати це вікно для сприяння незаконним транскордонним платежам, які могли залишитися непоміченими.
Криптобіржа може подати апеляцію на рішення DNB до березня.
У звіті також зазначено, що біржа заявила, що не згодна з рішенням і розглядає апеляцію.
У вересні минулого року Coinbase отримала робочу реєстрацію в Нідерландах.
У грудні Coinbase заявила , що зафіксувала 66-відсоткове збільшення запитів, отриманих від правоохоронних органів протягом року. За даними Coinbase, ці запити з Нідерландів зросли на 163 відсотки.
За оцінками аналітичної компанії Triple-A , станом на 2021 рік у Нідерландах було понад 520 000 власників криптовалюти.
На тлі зростання кількості криптоінвесторів країна дотримується жорсткого підходу до виконання Закону про боротьбу з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму.
Конкурент Coinbase Binance також зіткнувся з подібною непоганою ситуацією в Нідерландах через ті ж причини минулого року.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук