Infinix Hot 30i в Індії призначено на 27 березня, дизайн представлений на офіційних рендерах

13/03/2023

Infinix Hot 30i дебютує в трьох кольорах — Diamond White, Glacier Blue і Mirror Black зі скляним покриттям.
Infinix Hot 30i готовий до запуску в Індії 27 березня. Бренд, що належить китайській Transsion Holding, також поділився зображеннями смартфона, розкриваючи його дизайн і модуль задньої камери. Infinix Hot 30i, здається, має подвійну основну камеру. Підтверджено, що він доступний у варіантах кольору Diamond White, Glacier Blue і Mirror Black. На візуалізаціях показано телефон зі шкіряною обробкою. Дисплей Infinix Hot 30i пропонує частоту оновлення 90 Гц, а пристрій матиме до 16 ГБ оперативної пам’яті.
У понеділок Infinix у прес-релізі підтвердила майбутній запуск Infinix Hot 30i . Запуск відбудеться 27 березня, і підтверджено, що смартфон дебютує в трьох кольорах — Diamond White, Glacier Blue і Mirror Black зі скляним покриттям. Однак час презентації та ціна Infinix Hot 30i наразі невідомі.
Як уже згадувалося, зображення, опубліковані Infinix, свідчать про те, що Infinix Hot 30i матиме подвійну задню камеру. Він представлений у дизайні, схожому на шкіру. Смартфон має плавний дисплей із частотою оновлення 90 Гц. Крім того, підтверджено наявність бічного датчика відбитків пальців для аутентифікації.
Infinix, через спеціальну цільову сторінку на своєму веб-сайті, також дражнить випуск в Індії Infinix Hot 30i. Згідно з тизером, майбутній телефон матиме до 16 ГБ оперативної пам’яті.
Очікується, що Infinix Hot 30i буде бюджетною пропозицією. Він може мати 6,6-дюймовий IPS-дисплей і, як припускають, працюватиме від MediaTek Helio G37 SoC. Очікується, що ззаду буде встановлено 50-мегапіксельний основний датчик. Телефон може працювати від акумулятора на 6000 мАг.
 

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук