Витік рендерів дизайну Redmi Note 12 4G; Live Image пропонує ключові характеристики

13/03/2023

Redmi Note 12 4G може стати одним із найдоступніших телефонів у лінійці Note 12.
Випуск Redmi Note 12 4G може бути неминучим. На момент написання статті Xiaomi ще не підтвердила жодних офіційних подробиць щодо запуску нового смартфона серії Redmi Note 12. Однак у мережі з’явилися нові витоки інформації про майбутній Redmi Note 12 4G. Рендери дизайну Redmi Note 12 4G просочилися в мережу. Відповідно до інформації, що просочилася, телефон може бути представлений у трьох різних кольорах. Також очікується, що Xiaomi випустить Redmi Note 12 4G з дизайном, схожим на аналоги Pro.
Здається, що Redmi Note 12 4G має плоску рамку із загнутими кутами. Задня панель теж нібито плоска і містить потрійну камеру. За словами експерта Sudhanshu Ambhore, Redmi Note 12 4G може бути представлений у трьох кольорах. Тіпстер завантажив рендери дизайну телефону, які передбачають його дизайн з усіх боків.
Відповідно до витоку інформації, Redmi Note 12 4G може бути представлений у синьому, сірому та зеленому кольорах. Кнопки живлення та гучності телефону видно з правого краю, тоді як лоток для SIM-карти – зліва. Знизу, здається, є порт USB Type-C, решітка основного динаміка та виріз для мікрофона. На верхньому краї видно 3,5-мм аудіороз’єм, ІЧ-бластер і виріз для додаткового мікрофона.
На лицьовій стороні телефон, схоже, має виріз із отвором у верхній частині центру. Видно, що рамка під підборіддям трохи товщі, ніж інші рамки навколо дисплея. Порадник також завантажив живе зображення телефону зі сторінкою налаштувань «Про телефон». Це передбачає, що Redmi Note 12 4G може мати процесор Qualcomm Snapdragon 685 SoC. Кажуть, що чіпсет є розігнаною версією Snapdragon 680 SoC і має пікову тактову частоту 2,8 ГГц.
Крім того, витік натякає, що Redmi Note 12 4G матиме 4 ГБ оперативної пам’яті та підтримку 3 ГБ віртуальної оперативної пам’яті. Кажуть, що пристрій запускатиметься з Android 13 із коробки та матиме MIUI 14 поверх.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук