Витік зображень планшета Google Pixel в Інтернеті; Рекомендується запустити лише одну модель

27/01/2023

Google, ймовірно, представить лише висококласну модель Pixel Tablet, оснащену 8 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ пам’яті.
Планшет Google Pixel все ще знаходиться в таємниці, однак чутки та припущення про планшет продовжують поширюватися в Інтернеті. Незважаючи на те, що Google анонсувала пристрій на заході Made By Google у жовтні 2022 року, компанія поки не надала жодних подробиць. Однак зображення передбачуваного планшета Pixel і кілька ключових деталей просочилися в Інтернеті, що свідчить про те, що буде лише одна модель планшета Android. Популярний інформатор оприлюднив ключові подробиці разом із коротким оглядом дизайну майбутнього планшета.
Як поділився розробник програмного забезпечення Куба Войцеховскі, Google спочатку працював над Pixel Tablet «tangor» (T6) із чіпом Tensor першого покоління та «tangorpro» на базі чіпсета Tensor G2. Однак, як повідомляється, компанія скасувала стандартний планшет Pixel Tablet на користь «tangorpro» (T6P) на базі Tensor G2. Не тільки це, але він також повідомив деякі ключові характеристики та зображення передбачуваного планшета Pixel.
В іншому твіті Войцеховський поділився, що «tangorpro» матиме 8 ГБ оперативної пам’яті Samsung LPDDR5 і 256 ГБ пам’яті Kioxia UFS, а також зчитувач відбитків пальців FPC. Крім того, передбачається, що пристрій буде оснащено дисплеєм CSoT 2560x1600 «ppa957db2d» зі світлодіодним драйвером RT4539. Він пояснив, що RT4539 — це 6-канальний світлодіодний драйвер, який використовується для управління шаром підсвічування на РК-дисплеях. Це означає, що Pixel Tablet може мати РК-дисплей.
Крім того, передбачається, що планшет Pixel також матиме дві док-станції, одна з яких має динамік, а інша підтримує зарядку за замовчуванням. Оскільки це модель Pro, планшет Pixel може коштувати дорожче, ніж звичайний планшет Android.
Тим часом Google також був помічений , що працює над новим розумним домашнім пристроєм із власною ОС Fuchsia. Кажуть, що компанія представляє майбутній пристрій із власною операційною системою; однак назва пристрою невідома. У звіті йдеться про те, що розробники Fuchsia подали документ, що пояснює майбутній проект. У ньому сказано, що Fuchsia отримає підтримку для розробки JavaScript, щоб полегшити керування пристроєм і керування ним.

 

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук