Витоки Google Pixel 7a на живих фотографіях, які свідчать про знайомий дизайн і збільшену оперативну пам’ять: звіт

13/03/2023

Pixel 7a виявився помітним оновленням у порівнянні з Pixel 6a
Google Pixel 6a напевно покращив дизайн і обчислювальну потужність порівняно з попереднім Pixel 4a, який був останнім пристроєм, випущеним в Індії на той час. Незважаючи на те, що Pixel 6a мав помітні оновлення в порівнянні зі своїм попередником, йому все ще не вистачало деяких функцій, враховуючи те, що на момент запуску в Індії він був оцінений як пристрій преміум-класу. Судячи з витоків інформації, у нас є достатньо доказів того, що майбутній Pixel 7a існує. Детальні рендери та витік специфікацій також натякають, що телефон компенсує минулорічні недоліки. Останній витік стверджує, що ми вперше офіційно подивимося на Pixel 7a. Схоже, хтось потрапив до пристрою і навіть зумів отримати подробиці про його оперативну пам’ять і пам’ять.
Zing News стверджує, що отримав «перший у світі Google Pixel 7a на практиці». Джерело у своєму звіті показує кришталево чіткі фотографії смартфона, який ще не був випущений. З першого погляду телефон виглядає дуже схожим на доступний зараз Pixel 7. Є фотографії задньої, верхньої та нижньої частини, усі вони виглядають жахливо схожими на Pixel 7. Вони також дуже відповідають попереднім витік рендерів Pixel 7a іншим джерелом.
На задній панелі зображено модуль камери, який, схоже, є модернізацією скляної та пластикової камери Pixel 6a, яка, як відомо, накопичувала пил через свою конструкцію. Схоже, що новий модуль камери має єдиний шматок металу, який тягнеться від краю до краю та плавно зливається з рамкою з обох боків, як у Pixel 7 . Модуль камери та рамка виглядають матовими.
Джерело також пояснює, що пристрій має металевий каркас, затиснутий між двома листами скла, на відміну від пластикової задньої панелі, яка використовується на Pixel 6a. Також стверджується, що модуль камери зроблений з металу, подібно до модуля камери Pixel 7. Як не дивно, джерело стверджує, що пристрій має дві 12-мегапіксельні камери, що суперечить заявам, зробленим у попередньому витоку інформації про те, що одна із задніх камер використовуватиме 64-мегапіксельний датчик Sony.
Відповідно до витоку, телефон має лише один фізичний слот для SIM-карти та має рейтинг IP67. Телефон на зображенні не вмикався, але доступ до швидкого завантаження показав, що він має 8 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ пам’яті. Хоча 128 ГБ пам’яті не є великою проблемою, збільшення оперативної пам’яті, безумовно, зрівняє цей Pixel з іншими пристроями середнього та преміум-класу, оскільки Pixel 4a  та Pixel 6a пропонують 6 ГБ оперативної пам’яті.
Очевидно, телефон був заблокований Google , але його попередній власник підтвердив, що дисплей телефону мав частоту оновлення екрана 90 Гц. Однак дисплей, схоже, має такі ж товсті рамки, як і раніше, натякаючи на те, що це може бути та сама панель із увімкненою раніше перевіреною частотою оновлення 90 Гц.
Хоча всі витоки вказують на те, що смартфон є фактичною одиницею Pixel 7a, ми не можемо бути впевнені, поки Google не оголосить про те саме, тому ми просимо наших читачів сприймати наведену вище інформацію з ложкою солі. Попередні витоки інформації про Pixel 7a припускали, що телефон буде працювати на процесорі Tensor G2 від Google і що телефон також матиме бездротову зарядку. Про дизайн телефону раніше натякали в просоченому практичному відео.
 

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук