Кабель USB Type-C Xiaomi 6A, 2m Білий

MR3_116302
321  грн
357  грн
Ви економите: 36  грн
В наявності
14 днів
Виробник бренду
Xiaomi
Бренд пристрою
 • Xiaomi
Категорія
 • Кабелі Type-C
Тип товару
 • Кабель Type-С
Призначення
 • Для комп'ютерної техніки
Колір
 • Білий
Клас якості
 • Original
Стан
 • Новий
Країна виробник
 • Китай
Сумісність акумулятора
 • Xiaomi
Оригінал
 • Так
Репліка
 • Ні
Гарантія
 • від продавця
Гарантійний термін (міс)
 • 1 міс.
Знайти схожі
Кабель USB Type-C Xiaomi 6A, 2m Білий. Типи USB-кабелів. Які бувають кабелі? Існують різні типи роз'ємів USB, специфічні для периферійних пристроїв, для яких вони використовуються. Роз'єми USB для мобільних телефонів також поділяються на кілька типів:
USB Type-A
Рознімання типу A користуються великою популярністю, і сьогодні їх можна знайти на кожному USB-кабелі, з одного боку. Види мобільних кабелів активно використовуються, щоб підключити до ПК або ноутбука різні мобільні пристрої: смартфони, камери, планшети і т.д., а також дозволяють здійснювати підключення до блоків мобільних зарядних пристроїв.

USB Type-B
Даний вид кабелів не користується універсальністю та поширеністю серед користувачів, як інші, перелічені в цьому списку, оскільки їхнє основне завдання - підключення до комп'ютерів настільних сканерів та принтерів. Вони мають квадратну форму зі скошеними на верхніх торцях зовнішніми кутами. Хоча їх ще й можна зустріти сьогодні, популярність роз'ємів Type-B поступово скорочується.

Міні-USB
Різні пристрої нещодавно були зі стандартними роз'ємами, але, незабаром, виробники почали випускати гаджети під новий і зручніший роз'єм micro-USB, описаний нижче. Роз'єм можна знайти на старих моделях мобільних та інших гаджетів, особливо на камерах, MP3-плеєрах та ігрових контролерах.

Micro-USB
Роз'єм micro-USB компактний, що дозволяє виробникам активувати виробництво тонких та потужних пристроїв. Хоча USB Тип-C (описаний нижче) поступово його витісняє, micro-USB все одно користується високою популярністю серед користувачів, оскільки порт доступний на більшості смартфонів, планшетів та інших пристроїв сьогодні. Кабелі для мобільних пристроїв з micro-USB були прийняті практично всіма світовими виробниками, за винятком Apple та кількох інших компаній.

USB-C
Це найновіший порт USB, яким обладнано нові смартфони та інші мобільні пристрої, що забезпечує більш високу швидкість передачі даних у порівнянні з попередніми версіями USB. Найбільша перевага USB-C у тому, що, на відміну від його попередника, він двосторонній, інакше кажучи, у нього немає верхньої та нижньої частини. Це стало новим стандартом для мобільних пристроїв. Немає точної відповіді на питання, який кабель для смартфона кращий, тому деякі виробники все ще випускають нові телефони зі старими портами micro-USB, особливо в доступних сегментах.

USB-3
USB 3 був розроблений для забезпечення зворотної сумісності з попередніми версіями USB-кабелів і портів. USB 3 має роз'єми різної форми, тому він може витримувати частіше використання. Кабелі USB 3-A та USB 3-B ідентичні кабелям USB-A і B, за винятком того, що всередині вони пофарбовані в синій колір, щоб їх можна було розрізнити. Мікро кабель USB 3 має додаткові контакти для передачі більшої кількості даних.

Відгуків не знайдено

 Гарантія на продукцію, яку продає інтернет-магазин Miracle, базується на Законі України "Про захист прав споживачів". Цей документ підтверджує, що товари, продані в магазині, не мають виробничих дефектів або дефектів складових компонентів протягом гарантійного періоду. Крім того, магазин повідомляє Покупців про правила повернення та заміни товарів неналежної якості.

 

Гарантійне зобов'язання:

 1. Під дефектом розуміється втрата працездатності виробу або його компонентів, яка перешкоджає подальшому використанню пристрою або робить його використання ускладненим.

 2. Гарантійний термін передбачає безкоштовний ремонт або заміну проданих товарів на аналогічні, якщо ремонт неможливий, протягом усього гарантійного періоду.

 3. Перед тим як надіслати обладнання на гарантійний ремонт, Покупець повинен провести консультацію з магазином або надіслати запит на електронну пошту info@miracle.in.ua (обидва способи є рівнозначними).

 4. Вартість доставки дефектного товару до сервісного центру здійснюється Покупцем за його власний рахунок.

 5. Після прибуття товару на ремонт, протягом 10 робочих днів здійснюється оцінка стану обладнання, на основі якої приймається рішення про заміну обладнання на нове або проведення безкоштовного або платного ремонту.

 6. Гарантія втрачає чинність, якщо серійний номер на виробі буде змінений, стертий, видалений або нерозбірливий, а також у разі виявлення слідів переклеювання або ремаркування ідентифікаційних стікерів.

 

Гарантія не поширюється у таких випадках:

 1. Неправильна експлуатація: використання виробу не за призначенням або в умовах, що не відповідають стандартам та нормам безпеки.
 2. Ремонт, проведений неуповноваженими сервісними центрами або дилерами.
 3. Виявлення слідів розтину пристрою.
 4. Наявність ушкоджень, спричинених потраплянням сторонніх речовин, предметів, рідин, пилу, комах, тварин, включаючи сліди життєдіяльності тварин та комах, всередину товару.
 5. Наявність пошкоджень, спричинених використанням несумісних з обладнанням або нестандартних компонентів.
 6. Наявність пошкоджень, спричинених використанням нестандартних запчастин, витратних матеріалів, комплектуючих, або несправностей в роботі програмного забезпечення, неправильному встановленні або налаштуванні.
 7. Наявність зовнішніх або внутрішніх електричних та механічних пошкоджень (у тому числі, але не обмежуючись, зам'ятих контактів, тріщин, слідів удару, сколів, прогарів та інших), які можуть вплинути на працездатність товару.
 8. Дефекти, що виникають у системі, в якій використовується дана продукція.

 

Ці обмеження стосуються гарантії та не позбавляють Покупця права на захист своїх прав згідно з чинним законодавством про захист прав споживачів. 

Доставка товарів по всій Україні здійснюється за допомогою перевізника "Нова Пошта".

Переважна більшість замовлень відправляється в день оформлення замовлення до 15:00. Замовлення, підтверджені після 15:00 чи у вихідні та святкові дні - будуть відправлені на наступний робочий день.

Термін доставки для більшості замовлень становить 1 робочий день, в деяких випадках цей строк може скласти 2-3 дня.

Вартість:

- у відділення по Україні - від 50 грн;
- у поштомат - від 50 грн;
- адресна доставка кур'єром - від 85 грн.

Основні методи, які забезпечують процес доставки відправлення від Відправника до Одержувача за усіма технологіями доставки, такими як:

 1. Нова пошта - у відділення

Доставка товарів до поштового, або вантажного відділення Нової Пошти.

 

 2. Нова пошта - Поштомат

Доставка товару до поштомату Нової Пошти.

 3. Нова Пошта - кур'єром (по всій Україні)

1.) Кур'єр телефонує до Одержувача за 30-60 хвилин до прибуття за адресою, вказаною в експрес-накладній.

2.) Доставка за адресою здійснюється до 21:00 у будні дні та у вихідні дні за спеціальним графіком. Графік роботи адресної доставки.

3.) При умові, якщо оголошена вартість від 15000 грн або замовлена послуга «Особисто в руки», Одержувачу необхідно надати паспорт.

4.) Одержувач може сплатити вартість послуг такими способами:
     Онлайн:
     - у мобільному додатку;
     - на сайті Компанії у розділі «Відстежити»
     - у бізнес-кабінеті
     Оплатити кур’єру:
     - готівкою;
     - карткою;
     - Google Pay або Apple Pay.
Загальна вартість до сплати - не більше 50 000 грн.

5.) Одержувач має право оглянути відправлення. 

6.) Кур'єр надає примірник експрес-накладної Одержувачу для підтвердження надання послуги.

 

Кожна технологія доставки включає в себе наступні сервіси:

Безкоштовне зберігання

Зберігання відправлення для всіх типів відправлень, окрім Палет - упродовж 7 календарних днів, для Палет - упродовж 3 календарних днів.
У поштоматі замовлення безкоштовно зберігається протягом 3 календарних днів. Після цього посилка буде переадресована у найближче до поштомату відділення.
Першим днем зберігання є наступний календарний день після дня прибуття.

Огляд відправлення

Можливість оглянути відправлення у відділенні Нової пошти.

Сервіс Інформування

Інформування про прибуття, зберігання у відділенні/поштоматі Нової пошти або кур'єрської доставки відправлення. Інформування може надаватися як Відправнику, так і Одержувачу відправлення. 

Способи оплати:

 1. Оплата при отриманні

Готівковий розрахунок при отриманні.

Як працює Післяплата (Оплата при отриманні) Нова пошта?

З послугою «Післяплата» гроші залишаються у тебе, доки ти не оглянеш посилку на Новій пошті. Якщо все добре – розрахуйся за покупку.

Також буде нарахована додаткова комісія:

- при отриманні товару післяплатою ви повинні сплатити вартість товару, відсоток за накладений платіж (2% + 20 грн.) та вартість доставки.
 

 2. Оплата по реквізитам 
Попередня авансова оплата замовлення, послуг і т. ін.

Реквізити рахунку
IBAN UA863563340000026005500318251 (UAH)
Код отримувача 3394109147
Отримувач платежу ЛИСЕНКО ІРИНА ВІКТОРІВНА
Банк Філія ЧЕРНIВЕЦЬКЕ ОУ АТ "ОЩАДБАНК"
МФО банку 356334

В примітці обов'язково потрібно вказати ПІБ платника та номер замовлення.

(Зарахування коштів на наш рахунок після Вашої оплати проходить на протязі 1-2 годин).

Відповідно до Закону України  "Про захист прав споживачів" покупець може:

 1. Обміняти товар належної якості.
 2. Повернути товар належної якості.
 3. Повернути або обміняти товар неналежної якості.

 

Який товар підлягає обміну:

 1. Товар, у котрого є чек;
 2. Товар в оригінальному пакуванні зі збереженими бирками та ярликами, що не був у вжитку;
 3. Товар, після купівлі якого не минуло 14 днів.

 

Обмін товару належної якості:

1.    Покупець має право повернути товар належної якості, якщо товар його не влаштував при дотриманні наступних умов:

•   з моменту отримання товару Покупцем не минуло 14 днів (підтверджується датою отримання у накладній транспортній компанії, кур'єрської служби, квитанції, датою у товарному чеку);

•  збережено товарний вид обладнання та упаковки, споживчі властивості товару, комплектність, відсутні зовнішні дефекти обладнання, збережено працездатність виробу;

•   є документи, що підтверджують покупку цього товару в Інтернет-магазині Miracle.

2.   Повернення товару належної якості здійснюється за рахунок Покупця після погодження даної процедури з менеджером інтернет-магазину Miracle.

3. Якщо неможливо встановити дату отримання товару Покупцем, термін, протягом якого можливе повернення, обчислюється з дати відвантаження товару інтернет-магазину Miracle Покупцю.

4.  Після отримання товару протягом трьох робочих днів ми повертаємо Вам гроші або інший товар. При цьому вартість первісної доставки товару, банківські збори, комісії платіжних систем та інші витрати, що понесені Покупцю не повертаються.

 

Процедура повернення та обміну товару належної якості:

 1. Повідомте про намір повернути оплачений товар;
 2. Повідомте № декларації відправленої посилки та № банківської картки для повернення коштів;
 3. Після отримання товару протягом трьох робочих днів ми повертаємо Вам гроші або інший товар.

 

Повернення товару неналежної якості

1.    Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей.

2. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не є несправністю або нефункціональністю товару.

3.   Зовнішній вигляд і комплектація повинні бути перевірені Покупцем негайно при отриманні товару. У разі отримання товару неналежної якості (якщо це раніше не було обумовлено Продавцем), Покупець має право вимагати заміну товару на аналогічний або повернення сплаченої за товар суми.

4.  Якщо очевидно, що товар придбав властивості товару неналежної якості у процесі доставки, Покупець зобов'язаний скласти акт за формою перевізника, який доставляв цей товар.

 

Процедура повернення товару Неналежної якості:

 1. Повідомте про намір повернути оплачений товар;
 2. Повідомте № декларації відправленої посилки та № банківської картки для повернення коштів;
 3. Після отримання товару протягом трьох робочих днів ми повертаємо Вам гроші або інший товар

Всі послуги перевізників або комісії, переказ коштів проходять за наш рахунок.

Можливо вас це зацікавить
 • Нещодавно проглянуті
 
Швидко і якісно достявляємо

Наша компанія виконує доставку по всій Україні

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впенені

Повернення товару протягом 14 днів

У Вас є 14 днів, для того щоб протестувати вашу покупку