Блокуйте спам у Gmail за допомогою цих простих прийомів

14/07/2023
Від фільтрів до масових повідомлень – попрощайтеся зі спамом за допомогою цих кроків.
Щодня я відкриваю Gmail і видаляю весь спам, який отримую від випадкових ідентифікаторів, а також інформаційні бюлетені та рекламні листи від брендів, на які я ніколи не підписувався. Це може бути виснажливим процесом, оскільки потік спаму нескінченний. Моя папка "Вхідні" часто захаращена спамом, і мої важливі листи губляться в цьому безладі. Якщо ви також маєте справу з небажаними електронними листами в Gmail , ось кілька простих прийомів, які допоможуть вам очистити папку "Вхідні" та захистити її від спаму.
 
Масове повідомлення та відписка від спаму
 1. Увійдіть у Gmail і виберіть усі спам-повідомлення, від яких ви хочете скасувати підписку (переконайтеся, що ви не вибрали жодного важливого ідентифікатора електронної пошти).
 2. Клацніть піктограму i вгорі, і ви побачите варіанти «Повідомити про спам» або «Повідомити про спам і скасувати підписку».
 3. Перегляньте наведений список ідентифікаторів і, якщо тут немає нічого важливого, виберіть опцію Повідомити про спам і скасувати підписку .
 4. Тепер ви більше не будете отримувати електронні листи з цих облікових записів.
Створіть фільтри для виявлення спаму
 1. Відкрийте Gmail, натисніть поле пошуку вгорі та введіть скасувати підписку , щоб отримати список усіх рекламних електронних листів.
 2. Виберіть усі ці спамові електронні листи, але переконайтеся, що ви один раз перехресно перевірили, чи є в них інформаційний бюлетень або пошта, якою ви справді користуєтеся.
 3. Натисніть на три крапки вгорі та виберіть Фільтрувати такі повідомлення.
 4. Тепер натисніть опцію створити фільтр і виберіть, що ви хочете робити з цими електронними листами. Якщо ви хочете, щоб ці електронні листи видалялися автоматично, ви можете натиснути опцію «Створити фільтр» і вибрати опцію «Видалити» .
 5. Унизу з’явиться спливаюче вікно з повідомленням про те, що фільтр створено. Окрім видалення, ви також можете фільтрувати такі електронні листи, додаючи мітки або позначаючи їх як прочитані.
Використовуйте тимчасовий ідентифікатор електронної пошти
Коли ви ділитеся своїм основним ідентифікатором Gmail на випадкових веб-сайтах, ваш ідентифікатор передається кільком третім сторонам, і ви ризикуєте отримати спам. Іноді спам може виглядати легітимним, і ви можете натиснути фішингові посилання, що може становити загрозу для вашої особистої інформації.
Замість того, щоб використовувати свій основний ідентифікатор Gmail на всіх веб-сайтах, ви можете поділитися тимчасовим.
 1. Відвідайте будь-який веб-сайт, який надає безкоштовні тимчасові ідентифікатори електронної пошти, наприклад temp-mail.org.
 2. Тепер скопіюйте доступну тимчасову адресу електронної пошти та використовуйте її замість фактичного ідентифікатора електронної пошти, де завгодно, і ви отримуватимете електронні листи сюди замість фактичного облікового запису Gmail. Крім того, ви можете створити ідентифікатор Gmail, призначений для використання лише на таких веб-сайтах.
 3. Таким чином ваш основний обліковий запис Gmail залишатиметься безпечним і вільним від спаму.
Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук